КВІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ У ХАРКІВІ

Квести у Харкові вже давно перестали бути чимось незвичайним, міцно закріпившись у статусі доступної розваги для компанії. Існують десятки варіацій цих ігор: від класичних кімнат, з яких потрібно вибратися, до масштабних івентів із живими акторами.

Як показує статистика, квести у Харкові найбільш популярні у дітей. Сюжетна лінія, підготовлений інтер’єр, ігровий реквізит – те, що потрібно для створення захоплюючої пригоди у реальному житті.

Квест-приключения и лазертаг в парке Форпост! Харьков. Отзыв от школы танцев TodesКвест-приключения и лазертаг в парке Форпост! Харьков. Отзыв от школы танцев Todes

КВІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ — КРАЩИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Придумати цікаву розважальну програму на День народження своєї дитини — завдання не з простих. Варіантів багато, але хочеться, щоб свято було оригінальним і незабутнім.

Пейнтбольний клуб Форпост пропонує спеціальну квестову програму, поєднану з грою лазертаг. Захоплююча гра для всієї компанії, а також сюжетні місії та цікаві завдання, з якими доведеться зіткнутися, зроблять Ваше свято по-справжньому яскравим!

Дана пропозиція є анімаційною програмою (для дітей до 8 років) з грою в лазертаг!

Що включає наша анімаційна програма?

 • Півторагодинна розважальна програма для цілої компанії
 • Захоплюючі місії з ігровим реквізитом
 • Гра в лазертаг
 • 2 аніматора та ведучий
 • Тематичні подарунки кожному учаснику
 • Камуфляжна форма для гравців
 • Послуги фотографа

Вартість дитячої квестової пригоди для компанії до 10 осіб — 5000 грн.
Кожен гравець понад 10 осіб + 400 грн.

СЦЕНАРІЇ КВІСТІВ

Ми пропонуємо п’ять різних сценаріїв для дитячого квесту.

Сталкер
До харківської зони відчуження – парку Машинобудівників вирушає експедиція з пошуку артефактів. До секретної лабораторії, що займається вивченням аномалій, мутацій та інших наслідків радіаційних змін надійшла інформація про те, що надпотужний унікальний камінь «Сінбарід» знаходиться саме в цій частині міста. За безцінним каменем полюють небезпечні злочинці та спецслужби з усього світу. Найсміливіші і відважніші сталкери повинні перевірити всі передбачувані місця знаходження каменю та ліквідувати його, щоб зберегти мир на Землі.

Але для того, щоб подолати поставлене завдання, гравцям необхідно пройти серйозну підготовку, освоїти мову шрифтів і навчиться орієнтуватися на місцевості за допомогою карт. Юним сталкерам доведеться виявити швидкість, спритність та винахідливість.

Люди в чорному
Неймовірна подія у Бюро «Люди в Чорному»! Інопланетяни викрали одного з найкращих агентів – Кея. Проте співробітникам Бюро стало відомо, що йому не тільки вдалося втекти з космічної в’язниці, а й з’ясувати розташування кристала космічної енергії.

Зараз Кей змушений ховатися на Місяці, поки його колеги не дістануть кристала і не звільнять його. Рятувати його вирушає агент Джей. Але яким би професіоналом не був Джей, йому не впорається наодинці. Тому агент приїхав до парку Машинобудівників, щоб зібрати найкращу команду помічників.

Втеча з дурдому
Хлопчики та дівчата потрапляють у Психушку під підозрою зараження вірусом «масовий сміхоз». Хлопці розгублені і не знають, що робити, але на своєму шляху вони зустрічають двох «психів», які знають усі таємні ходи в лікарні і готові допомогти новачкам. Щоб вийти з дурдому, хлопцям необхідно знайти ключі від сейфа головного лікаря. Саме в цьому сейфі він зберігає всі виписки, за допомогою яких хлопці зможуть залишити психіатричну лікарню.

Де саме знаходяться ключі «психи» не знають, тому разом із командою вони мають перевірити кабінети всіх лікарів. Пригоди починаються!

Острів скарбів
«Чорна Перлина» зазнала аварії біля берегів острова “Форпост”. Діти знаходять пляшку з посланням капітана Джека Горобця, принесену морем. Схоже, десь на острові сховані скарби. Знайти їх, звичайно, нелегко, тому Джек збирає команду добровольців. Якщо ти сміливий та відважний, то це пригода для тебе!

Форт боярд
Захоплюючий квест з елементами гри на виживання! Це не просто змагання — це перевірка на спритність, влучність, подолання перешкод та боротьба із власними страхами заради успіху команди!
Кожна станція в квесті – платформа для активних ігор, змагань та відчуттів радості перемоги!

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ КВЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ У КЛУБІ ФОРПОСТ?

 • Великий відкритий простір на території парку Машинобудівників!
 • Комплексний підхід – активні ігри та головоломки різного рівня складності.
 • Різноманітні сюжетні лінії з несподіваними поворотами та сюрпризами.
 • Не потрібно мати спеціальні навички — брати участь може кожний.

Пейнтбольний клуб Форпост – квести для дітей за доступною ціною! Для замовлення – напишіть в онлайн чат або замовте дзвінок!