Майданчик «Жерсть»

Динамічний ігровий майданчик у стилі індастріал, основу якого складають укриття з металевих бочок та автомобільних покришок, а також автомобіль, розташований по центру майданчика. Цей майданчик ідеально підходить для любителів спортивного пейнтболу, оскільки більшість укриттів розставлені тим же чином, що й надувні фігури на спортивному пейнтбольному полі. Особливо адреналін під час бою додає звук, що виникає при попаданні кульки у металеву бочку.

На даному майданчику встановлено освітлення для ігор у темний час доби.

Оптимальна місткість: до 30 гравців

Майданчик «Сайгон»

На даний момент це найбільший майданчик пейнтбольного парку “Форпост”. Цей майданчик нагадує справжнє в’єтнамське село. Безліч тактично грамотно розташованих дерев’яних укриттів, одна і двоповерхова будова різної площі. Тут зможуть застосувати усі свої навички любителі тактичного пейнтболу. А також цей майданчик ідеально підходить для розіграшу всіляких сценаріїв.

Оптимальна місткість: до 40 гравців

Майданчик «Вестерн»

Цей майданчик є невеликим містечком у стилі Старого Заходу. Укриття – дерев’яні будови щільно розташовані відносно один одного, що дозволяє створити імітацію вуличного бою. По центру майданчика розташований головний стратегічний об’єкт — двоповерхова вежа із чотирма входами та виходами.

Оптимальна місткість: до 20 гравців

Майданчик «Каплиця»

Ключовою пам’яткою майданчика є каплиця, оточена по сторонах укриттями у вигляді гармат, тим самим забезпечуючи безпеку з чотирьох сторін, флангами знаходяться укріплення, споруджені з величезних коліс і котушок. Швидкий та динамічний майданчик.

Оптимальна місткість: до 20 гравців

Майданчик «Село»

Невеликий майданчик, який відмінно підійде для швидких сутичок. Укриття розташовані таким чином, що гравець ніколи не почувається у безпеці і це мотивує постійно пересуватися. Трактор і танк, разом із гарматами надають особливий ефект загарбницької атмосфери.

Оптимальна місткість: до 20 гравців

Майданчик «Вудспорт»

Невеликий і дуже динамічний майданчик, натхненний спортивними полями. Всі укриття виконані у вигляді геометричних фігур, що стоять віддалік один від одного. Але якщо у професійних спортивних майданчиках фігури надувні, то нашому випадку вони зроблені з дерева. Звідси й назва.

Оптимальна місткість: до 10 гравців

Майданчик «Iron City»

Назва Iron City обрана не випадково — так ми віддаємо шану однойменній класичній міжнародній пейнтбольній лізі. Майданчик суворо симетричний і дозволяє реалізовувати швидкі поїнти за рахунок проходу флангами.

Оптимальна місткість: до 20 гравців