ВИЇЗНІ ІГРИ В ПЕЙНТБОЛ І ЛАЗЕРТАГ 

Активний відпочинок користується популярністю не тільки у харків’ян, але всіх мешканців України. Якщо ви хочете відволіктися від рутини буднів, ми зможемо вам допомогти! Більше 10 років ми проводимо виїзні ігри в пейнтбол та лазертаг.

Звичайно ж, найзахоплюючі баталії розгоряються на спеціально підготовлених майданчиках. Обладнані полігони в нашому клубі дозволяють спробувати десятки сценаріїв на різноманітних локаціях.

Однак існує безліч місць у Харкові та за межею міста, які створені для тактичних битв. Складний природний ландшафт або покинуті промислові споруди відмінно підійдуть. Чи, може, ваша компанія розташувалася кемпінгом біля річки? Заміська дача чи територія бази відпочинку?  

Варіантів багато. Виїзні ігри у пейнтбол та лазертаг можна проводити практично скрізь. Це може стати як основною розвагою, так і доповненням до існуючих.

Для проведення заходу ми використовуємо місцевий ландшафт або використовуємо комплект надувних укриттів. Вони потрібні, щоб створити безпечний мобільний майданчик у будь-якому місці.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ВИЇЗНІ ІГРИ?

  • Приїзд нашої команди до вказаного місця.
  • Огляд та перевірка території на відповідність нормам безпеки.
  • Огородження майданчика, для позначення області, за яку не можна вибігати.
  • Інструктаж з техніки безпеки.
  • Видача та обслуговування обладнання, організація гри.

Вартість 

Ціни на виїзні заходи відрізняються від ціни на гру в клубі лише додатковою оплатою транспортних витрат та облаштування ігрового майданчика (за бажанням замовника)

Зателефонуйте нам, щоб отримати повний прорахунок для вашої компанії!