ОРЕНДА АЛЬТАНКИ У ХАРКОВІ

Пейнтбол та лазертаг є одними з улюблених видів активних розваг у мешканців нашого міста. Але такі динамічні ігри вимагають великого запасу сил, відновити які хочеться у спокійній обстановці. Для цього чудово підійдуть найкращі альтанки у Харкові, які пейнтбольний клуб Форпост здає в оренду!

Для нас дуже важливо, щоб відвідування пейнтбольного клубу Форпост пройшло незабутньо для вас. Для цього ми постійно збільшуємо кількість доступних зон відпочинку. Ми дбаємо про облаштування, пропонуючи вам не звичайний намет, а дерев’яний будиночок з освітленням, розетками та всім необхідним для пікніка.

Вартість оренди на день:

  • Літня (відкритого типу, з пачкою вугілля та світлом) = 1000 грн* (без замовлення гри = 2000 грн)
  • Зимова (закритого типу, опалювана, із запасом дров, пачкою вугілля та світлом) =  1500 грн* (без замовлення гри = 2500 грн)
  • Альтанка № 7 – великий купол = 3000 грн* (без замовлення гри 4000 грн), опалення альтанки №7 розраховується індивідуально.

*Ціна діє при замовленні гри від 6 осіб. У вихідний день пріоритет віддається тим, хто замовляє гру в пейнтбол або лазертаг. Щоб дізнатися подробиці, зв’яжіться з нашими консультантами по телефону або в онлайн чаті!

Безкоштовний бонус від клубу Форпост!

  • Мангал
  • Шампура
  • Пачка вугілля та зв’язування дров
  • Розпалювач та сірники
  • Одноразові скатертини
  • Бак із технічною водою

Альтанки закріплюється за вашою компанією на цілий день. Ви можете нікуди не поспішати і засидітися допізна.

Аренда беседок Харьков Форпост

Літні альтанки у Харкові

У теплу пору року ми пропонуємо розміститися у наших літніх альтанках. Вам не буде спекотно і дощ не буде на заваді для відмінного проведення часу. Біля кожної зони відпочинку встановлений мангал, на якому можна приготувати ваші улюблені страви.

Місткість – від 20 до 100 осіб. Підберемо оптимальний варіант для вашої компанії!

Зимові альтанки у Харкові

У холодну пору року найкраще зігріватися в зонах відпочинку з опаленням. Ми розтоплюємо піч-буржуйку перед вашим візитом. Коли ви прийдете – вже буде тепло! Температура всередині близько +20 ° C, тому буде комфортно без одягу. Надаємо необмежений запас дров.

У нас є альтанки різного розміру. Найменші вміщують 20, а найбільші 100 людей. Зателефонуйте і ми підкажемо, яку краще обрати!

У вас День народження?

Оренда альтанки у Харкові – це доступний варіант святкування Дня народження. Наш клуб знаходиться в парку Машинобудівників за 10 хвилин від метро Турбоатом. Парк- це насамперед свіже повітря та мальовнича місцевість.

Зона відпочинку 1


Зона відпочинку 2


Зона відпочинку 3


Зона відпочинку 4


Зона відпочинку 5


Зона відпочинку 6


Зона відпочинку 7


Зона відпочинку 8


Зона відпочинку 9


Зона відпочинку 10


Зона відпочинку 11


Зона відпочинку 12

Зона відпочинку 13


ЗАМОВТЕ АЛЬТАНКУ!