Shock Fight – це розвиток гри в лазертаг, але вже в категорії 16+!
Shock Fight поєднує в собі найкраще від лазертага — динамічність, широкий вибір сценаріїв, відсутність фізичних боєприпасів. І від пейнтболу — відчуття фізичного контакту, азарт зробити противнику боляче і, в той же момент, самому уникнути подібної долі. Якщо хтось із вашої компанії переживає, що такі відчуття будуть для нього «надмірно яскравими», він може грати на лайтовій версії з віброрежимом!

Новый формат игровых ощущений! Шок Файт в парке Форпост! ЛазертагНовый формат игровых ощущений! Шок Файт в парке Форпост! Лазертаг

Хтось скаже, «та це просто лазертаг»! Але ні, друзі, це вже зовсім інша історія з іншими захоплюючими пригодами! Це Shock Fight!

То який тут принцип? Кожен гравець отримує бластер, пов’язку та браслет, який кріпиться на руку і відіграє «шокуючу» роль. При фіксації влучення браслет передає гравцеві електричний імпульс, який не становить небезпеки для здоров’я гравця, але здатний передати необхідні фізичні відчуття, щоб все було по серйозному!

Протягом гри потужність імпульсів підвищується. Це означає, що попадання в кожному наступному раунді будуть відчутнішими, ніж у попередньому. Це надає грі максимального реалізму, загострює інстинкти самозбереження та змушує добре обмірковувати кожну дію на полях битв!

Також, за бажанням та витривалістю гравців, можна виставляти рівень «шоку» від 1 до 4.

Обмеження:

  • діти віком до 16 років
  • люди, які мають кардіостимулятор і мають проблеми з серцем

Вартість гри за годину (будній/вихідний) – 320/350 грн з людини. Кожні наступні 30 хвилин – 85 грн з людини.