Як замовити гру?

Необхідно зателефонувати до клубу або скористатися он-лайн замовленням. Менеджеру потрібно повідомити дату, час початку гри та приблизну кількість учасників. Після цього необхідно забронювати гру вказаними способами. Детальніше.

Що являє собою «пейнтбольна гра»?

Починається все з того, що Ваша компанія приходить у заброньований час на пейнтбольний майданчик. Вас зустрічає закріплений інструктор – видає все необхідне обладнання, заправляє балони повітрям та розповідає інструктаж, який складається із двох частин: техніка безпеки та правила гри. Після цього Ваша компанія ділиться на дві команди. Далі Ваш особистий суддя пропонує заздалегідь підготовлені сценарії ігор – стінка на стінку, захоплення прапора, захоплення форту тощо. Команди розходяться з різних боків майданчика і – перший адреналін пішов! Якщо у Вас потрапляють – Ви виходите з гри в цьому раунді, але в грі багато раундів, кожен із яких триває від 3 до 7 хвилин. Грубо кажучи, життя 10-15 у Вас точно буде. Завдання судді — стежити за виконанням техніки безпеки та дотримання правил гри усіма гравцями. Ви можете постійно розраховувати на підтримку інструктора чи судді. В цілому, гра триває 2-3 години плюс пів години на інструктаж і «примірку» спорядження.

Скільки людей потрібно для гри?

Пейнтбол – це командна гра, тому чим більше – тим цікавіше. Щонайменше 6 осіб. Найкраще – 10-20. Максимуму немає.

Я тільки один/Нас тільки двоє/троє. І хочемо пограти!

У такому разі Ви можете знайти ще гравців серед своїх друзів або записатися на найближчу відкриту гру.

Ми ніколи не грали! Чи потрібна спеціальна підготовка?

Це чудово – у Вас будуть найяскравіші враження. Щотижня у нашому клубі грають десятки новачків. З Вами будуть знаходитися інструктори та судді, які Вам все покажуть і розкажуть. Допомагатимуть постійно під час гри. Спеціальна підготовка не потрібна – все вже закладено у нашому організмі.

Де відбуваються ігри?

Парк Машинобудівників (колишній Артема), найбільший пейнтбольний парк у Харкові та східній Україні. 6 різноманітних майданчиків, тепла роздягальня, камера зберігання, альтанки, туалет, душ. Карта проїзду та Карта парку знаходяться на нашому сайті.

Можливі виїзні ігри біля замовника.

Де знаходиться офіс ПК “Форпост”?

Харків, парк Машинобудівників, метро Турбоатом, вул. Плеханівська, 134. Тут же знаходиться магазин пейнтбольного обладнання та пейнтбольний комплекс із шести майданчиків.

Скільки потрібно кульок на гру?

По-різному залежить від конкретного гравця. У середньому – 300-500 куль на весь день. Ви можете взяти спочатку 200 куль, а потім, за потреби, взяти ще. Деякі кулеметники на великих іграх вистрілюють і по 2000 кульок.

Скільки це коштує?

Ціна на гру для однієї людини складається з прокату обладнання та куль:

  • Прокат обладнання + організація гри = 200 грн у вихідний та 180 грн у будній день.
  • Кулі: 100 штук – 150 грн (“патрони”) (мінімум 200 куль). Докладніше про ціни

Що входить у прокат обладнання? І що потрібно брати із собою на пейнтбол?

Ми видаємо повний комплект обладнання в пейнтбол. Маркер, маска, заправлений балон, камуфляж, бандана, рукавички, оренда майданчика, інструктаж та суддівство. Від Вас потрібне лише взуття. Не турбуйтеся, навіть якщо фарба потрапить – вона розчиняється у воді миттєво і має харчовий характер. Крім того, можна підчепити футболку (влітку) або светр (взимку). У деяких випадках фарба може виявитися на внутрішньому шарі, проте, як ми вже говорили, фарба миттєво розчиняється у воді. Якщо йде сильний дощ або лежить мокрий сніг, рекомендуємо взяти змінне взуття та шкарпетки.

Також дуже не завадить фотокамера/відеокамера – Ви отримаєте чудові яскраві та динамічні знімки.

Це безпечно? Це боляче?

Попадання кульки відчувається. (Інакше гра втратила б сенс). Однак, наші костюми виконані із спеціальної тканини – кордура – щільна армійська тканина і якщо під камуфляж підчепити щось, то потрапляння не буде викликати жодного дискомфорту. Крім того, для дівчат та дітей у нас є спеціальні захисні жилети.

Так, це абсолютно безпечно, порівняно з пробіжкою лісом. За статистикою США, пейнтбол належить до низькотравматичного спорту, наприклад, набагато безпечніше, ніж кататися на лижах, займатися бігом і грати в теніс. За 6 років історії клубу ми не мали жодного «поганого» випадку. Ми багато уваги приділяємо безпеці гравців та глядачів – крім штатного запобіжника, на кожному маркері є спеціальна заглушка, яка запобігає випадковому пострілу маркера в безпечній зоні. Крім того, наші досвідчені судді миттєво запобігають порушенням гравцями техніки безпеки.  

З якого віку можна грати?

Із 10 років. Наші інструктори мають величезний досвід проведення дитячих днів народження на пейнтболі. Крім того, для дітей у нас має спеціальна форма та додаткові бронежилети.

А взимку можна пограти? А в дощ?

Звичайно. Активний відпочинок та тепла альтанка – замерзнути неможливо. Якщо дощ – костюми щільні з капюшоном + альтанки від сильного дощу. Під час гри Вам буде безперечно жарко, так що проблем немає. Стаття про зимовий пейнтбол у Харкові

А чи маєте Ви де посидіти після гри?

Так, Ви можете розраховувати на альтанки (влітку) або теплі альтанки (взимку) зі столами, лавочками, мангалом, освітленням та електрикою. Сюди можна принести свої продукти. До речі, поряд із парком знаходяться кілька супермаркетів. При необхідності, ми можемо знайти професійного кухаря для Вас, який зможе приготувати шашлик/плов/все, що завгодно.

Поруч із парком знаходяться кілька кафе та ресторанів, які також будуть раді Вас бачити.