Перша осіння відкрита гра в пейнтбол! 27.09.25 в парку Форпост

Давно хотіли пограть але у друзів немає часу або бажання? Приходьте на відкриту гру в пейнтбол в парку Форпост! Усіх учасників буде поділено на 2 команди!🙂

📅 Дата: 27 вересня (субота)
🕙 Час старту: 11:00
📍 Місце: Парк Форпост, поруч із метро Турбоатом

Для кого ця гра?
🔸 Для всіх, хто хоче спробувати пейнтбол, але не має своєї команди
🔸 Для тих, хто вже грав і хоче більше
🔸 Для тих, хто шукає нові знайомства, емоції та відпочинок не в телефоні, а в реальному житті

Ми поділяємо учасників на команди, інструктори все пояснюють і супроводжують гру.
🎮 Зіграти в кілька різних сценаріїв — ✅
🎯 Прокачати реакцію та тактику — ✅
💥 Просто кайфово провести час — ✅

🟢 З собою нічого не потрібно — видаємо все спорядження (окрім взуття)
🟡 Після гри — фотозвіт і яскраві спогади
🔴 Можна приєднатися як самостійно, так і з другом або цілою компанією

‼️ Попередня реєстрація обов’язкова — пишіть в дірект або дзвоніть! 😊

☎️ 380935353653